Basket

Senior Cat Food

When cats get older their dietary requirements change. Support your mature cat through the ageing process with easy-to-digest food that looks after their joints and keep your cat happy.

1 - 48 of 163 products
1 - 48 of 163 products
1 - 48 of 163 products
product items have been changed
new
2 options
€19.29
€18.91 / kg
€18.33
Rating: 4.8/5(1042)
zooplus Repeat
new
3 options
€54.99
€13.75 / kg
€52.24
Rating: 4.3/5(905)
zooplus Repeat

Your benefits

Activate zooplus Repeat and save up to 10%* every time
Trusted by over 10 million customers
Over 8000 products to choose from
new
3 options
€7.49
€18.72 / kg
€7.12
Rating: 4.3/5(905)
zooplus Repeat
new
2 options
€19.29
€18.91 / kg
€18.33
Rating: 3.8/5(14)
zooplus Repeat
Offer ends soon1 pouch free
Ultima Expert Nutrition for sterilised cats, Appetito Difficile, in gravy with tuna and chicken. No preservatives. Pack contains 4x70g.
4 options
-25.16%
Was
€1.59
€1.19
€4.25 / kg
Rating: 3.4/5(16)
Offer ends soon1 pouch free
Ultima Expert Nutrition for sterilised cats, Appetito Difficile, in gravy with tuna and chicken. No preservatives. Pack contains 4x70g.
4 options
-25.16%
Was
€1.59
€1.19
€4.25 / kg
Rating: 3.4/5(16)
Offer ends soon1 pouch free
Ultima Expert Nutrition for sterilised cats, Appetito Difficile, in gravy with tuna and chicken. No preservatives. Pack contains 4x70g.
4 options
-25.16%
Was
€1.59
€1.19
€4.25 / kg
Rating: 3.4/5(16)
new
2 options
-4.12%
Individually
€38.58
€36.99
€18.13 / kg
€35.14
Rating: 4.8/5(1042)
zooplus Repeat
Offer ends soon1 pouch free
Ultima Expert Nutrition for sterilised cats, Appetito Difficile, in gravy with tuna and chicken. No preservatives. Pack contains 4x70g.
4 options
-25.16%
Was
€1.59
€1.19
€4.25 / kg
Rating: 3.4/5(16)
new
2 options
€19.29
€18.91 / kg
€18.33
Rating: 4.4/5(16)
zooplus Repeat
new
4 options
€53.99
€13.50 / kg
€51.29
Rating: 4.7/5(399)
zooplus Repeat
new
3 options
€7.99
€19.97 / kg
€7.59
Rating: 3.4/5(157)
zooplus Repeat
new
2 options
-4.12%
Individually
€38.58
€36.99
€18.13 / kg
€35.14
Rating: 3.8/5(14)
zooplus Repeat
5 options
4 options
€16.99
€5.66 / kg
€16.14
Rating: 5/5(2)
zooplus Repeat
4 options
€41.99
€4.20 / kg
€39.89
Rating: 4.7/5(9)
zooplus Repeat
new
2 options
-4.12%
Individually
€38.58
€36.99
€18.13 / kg
€35.14
Rating: 4.4/5(16)
zooplus Repeat
5 options
3 options
€47.99
€13.71 / kg
€45.59
Rating: 4.5/5(204)
zooplus Repeat
new
3 options
€33.99
€17.00 / kg
€32.29
Rating: 3.4/5(157)
zooplus Repeat
5 options
8 options
-6.5%
Individually
€45.98
€42.99
€5.27 / kg
€40.84
Rating: 3.7/5(17)
zooplus Repeat
8 options
-11.48%
Individually
€12.98
€11.49
€5.63 / kg
€10.92
Rating: 3.7/5(17)
zooplus Repeat
4 options
€43.99
€4.40 / kg
€41.79
Rating: 5/5(2)
zooplus Repeat
5 options
3 options
€24.99
€16.66 / kg
€23.74
Rating: 4.5/5(204)
zooplus Repeat
2 options
-21.41%
Individually
€31.16
€24.49
€14.58 / kg
€23.27
Rating: 3.5/5(39)
zooplus Repeat
4 options
-1.77%
Individually
€83.98
€82.49
€4.12 / kg
€78.37
Rating: 4.7/5(9)
zooplus Repeat
4 options
-4.38%
Individually
€33.98
€32.49
€5.42 / kg
€30.87
Rating: 5/5(2)
zooplus Repeat
3 options
-1.55%
Individually
€95.98
€94.49
€13.50 / kg
€89.77
Rating: 4.5/5(204)
zooplus Repeat
8 options
-11.48%
Individually
€12.98
€11.49
€5.63 / kg
€10.92
Rating: 3.7/5(17)
zooplus Repeat
2 options
-4.02%
Individually
€39.58
€37.99
€18.62 / kg
€36.09
Rating: 4.2/5(5)
zooplus Repeat
-3.47%
Individually
€42.98
€41.49
€7.41 / kg
€39.42
Rating: 4.7/5(41)
zooplus Repeat
4 options
€20.99
€7.00 / kg
€19.94
Rating: 4.7/5(9)
zooplus Repeat
2 options
-4.02%
Individually
€39.58
€37.99
€18.62 / kg
€36.09
Rating: 4.7/5(65)
zooplus Repeat
2 options
-4.13%
Individually
€30.76
€29.49
€17.55 / kg
€28.02
Rating: 3.5/5(39)
zooplus Repeat
2 options
-2.45%
Individually
€59.96
€58.49
€14.34 / kg
€55.57
Rating: 2.7/5(3)
zooplus Repeat
8 options
€6.49
€6.36 / kg
€6.17
Rating: 3.7/5(17)
zooplus Repeat
5 options
new
4 options
-1.84%
Individually
€107.98
€105.99
€13.25 / kg
€100.69
Rating: 4.7/5(399)
zooplus Repeat
5 options
-2.16%
Individually
€91.98
€89.99
€12.86 / kg
€85.49
Rating: 4.6/5(252)
zooplus Repeat
3 options
€41.99
€10.50 / kg
€39.89
Rating: 4.7/5(117)
zooplus Repeat
2 options
8 options
€6.49
€6.36 / kg
€6.17
Rating: 3.7/5(17)
zooplus Repeat
4 options